Ocelový obrubník LEGI 13 x 119 cm, pozinkovaný
Ocelový obrubník LEGI je odolný pozinkovaný kovový obrubník, který dodá vaší zahradě čisté linie a profesionální vzhled. Díky své flexibilitě, délce 119 cm a výšce 13 cm je ideální pro zakončení trávníků, cestiček, teras, záhonů, okrasných lemů nebo zeleninových zahrad.
Kovový obrubník LEGI je odolný a rezistentní vůči povětrnostním vlivům, takže si zachová svůj vzhled i funkčnost po mnoho let. Díky své flexibilitě je vhodný pro vytváření rovných linií, zakřivených tvarů i elegantních rohů, přesně podle potřeb vaší zahrady.
Instalace je velmi snadná a rychlá, bez nutnosti speciálního nářadí. Obrubník je navíc odolný i proti poškození sekačkou na trávu, takže se nemusíte obávat nechtěného poškození při údržbě trávníku.
Konstrukce obrubníku umožňuje rovnou instalaci, stejně jako úhly (rohy) či kulaté tvary.
- Materiál: pružná pozinkovaná ocel
- Barva: stříbrná/ocelová
- Tloušťka materiálu: 0,7 mm
- Celková délka: 119 cm
- Užitná délka: 109 cmm
- Celková výška: 13 cm
- Vzhledem k balení je nutné objednávat pouze násobky 4
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obrubníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.42 kg |
| Barva: | stříbrná |
| Celková délka: | 1,19 m |
| Délka: | 1,19 m |
| Kotvící hřeby v balení: | ne |
| Materiál: | Ocel |
| Počet dílů: | 1 ks |
| Tloušťka: | 0,7 mm |
| Typ obrubníku: | Kovový obrubník |
| Výška: | 13 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
