Zahradní polykarbonátový skleník LEGI TOMATO 8 x 2 m, 4 mm
Zahradní obloukový polykarbonátový skleník LEGI TOMATO 8 x 2 m vyniká především svou odolností a jednoduchou montáží. Odolnost proti větru i sněhu zajišťuje jeklová pozinkovaná ocelová konstrukce. Skleník je osazen zdravotně nezávadným dutinkovým polykarbonátem tloušťky 4 mm s UV ochranou. Skleník má dveře s otvíracími okny v obou čelech a lze ho ukotvit jak zakopáním do země, tak připevněním na beton.

Zahradní obloukový polykarbonátový skleník LEGI TOMATO 8 x 2 m vyniká především svou odolností a jednoduchou montáží. Odolnost proti větru i sněhu zajišťuje jeklová pozinkovaná ocelová konstrukce. Skleník je osazen zdravotně nezávadným dutinkovým polykarbonátem tloušťky 4 mm s UV ochranou. Skleník má dveře s otvíracími okny v obou čelech a lze ho ukotvit jak zakopáním do země, tak připevněním na beton.
Tento skleník vyniká kvalitním zpracováním a dlouhou životností. Je navržen tak, aby splňoval nároky jak profesionálů, tak domácích kutilů a zahradníků. Díky promyšlené konstrukci zajišťuje snadnou manipulaci a spolehlivý výkon při každodenním používání.
Investice do kvalitního vybavení se vždy vyplatí. Zahradní skleník LEGI TOMATO 8 x 2 m, 4 mm představuje spolehlivé řešení pro vaši zahradnickou činnost. Produkt je dodáván v kompletním balení připraveném k okamžitému použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 125 kg |
| EAN: | 745240325093 |
| Barva: | stříbrná |
| Čelní okno: | 2 ks |
| Čelní okno - rozměry: | 36x81,5 cm |
| Délka: | 8 m |
| Délka skleníku (zařazení do kategorie): | Extra (od 751 cm) |
| Dveře: | 2x jednokřídlé na pantech |
| Jéža vypichuje: | Robustnost |
| Materiál konstrukce: | ocel - pozinkované jekly |
| Materiál prosklení: | komůrkový polykarbonát |
| Prodloužená záruka: | 10 let na PC |
| Produktová řada: | Tomato |
| Prosklení: | Polykarbonát 4 mm |
| Rozměr profilu: | 20x20 mm |
| Rozteč oblouků: | 1 m |
| Síla hliníku/ocelového profilu: | 0,7–0,85 mm |
| Střešní okno: | Lze doobjednat |
| Šířka: | 2,04 m |
| Šířka dveří: | 0,82 m |
| Šířka skleníku (zařazení do kategorie): | 200 cm |
| Tloušťka prosklení: | 4 mm |
| Tvar provedení: | Oblouková konstrukce |
| Výška: | 2 m |
| Výška dveří: | 1,79 m |
| Výška skleníku (zařazení do kategorie): | 2 m |
| Zatížení střechy max.: | 80 kg/m2 |
| Způsoby ukotvení: | Zakopáním do země |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
